SEMAZENLER İLE SIKÇA SORULAN SORULAR

Firmamızca verilen hizmetler hangileridir?

Firmamız, ülkemizin en köklü organizasyon firmalarının başında gelmektedir. Bu sayede yılların getirdiği birikimle her toplu faaliyet için eğlence, yemek ve akla gelen her tür faaliyeti etkinlikle yerine getirebilecek bilgiye, birikime ve yetenekli personele sahiptir.

Paket Fiyatlarınızın daha uygun olmasının nedeni nedir?

Biz güzel anlarınızı kendimiz için haksız bir kazanç kapısı olarak değil, güzel dostluklar kurma vesilesi olarak görüyoruz. Bu kapsamda halkımızın yanında ve onların maddi açıdan da destekçisi fiyat politikası güdüyoruz. Personelimizin sürekli bizde çalışıyor olması da fiyatlarımızdaki uygunluğun diğer bir nedenidir.

Size Güvenmem İçin Sebep söyler misiniz?Aydın Semazen Grubu Kiralama

Biz kurumsal ve profesyonel bir organizasyon firmasıyız. İşlerimizi % 100 müşteri memnuniyeti prensibi ile yapıyoruz. Bu konuda hakkımızdaki doğru müşteri yorumlarını okuyabilir, referanslarımıza bizi sorabilirsiniz. Yıllardır olduğu gibi sizin işinizde de en iyiyi vermek için çalışacağımızı bilmelisiniz.

Ekiplerinizin teşkilinde sayılarda değişikliğe gidilebiliyor mu?

Personel planlamamızı sizin istekleriniz uyarınca esnek yapıyor, maliyetleri bütçenize uygun olarak güncelliyoruz. Ancak her faaliyet için minimum planlanabilecek personel sayısı da bellidir. Bunun altında yapılacak planlama organizasyonun kalitesini düşüreceğinden dolayı, biz böyle düşük profilli bir faaliyet icra etmek istemeyiz. Bunların hepsi karşılıklı anlaşılabilecek hususlardır.

Hangi illerde hizmetlerinizi organize ediyorsunuz?

Firmamız dilediğiniz gün ve saatteki müsaitlik durumuna göre, ülkemizin tüm illerinde taleplerinize karşılık verebilmektedir. Konuyla ilgili bizimle temasa geçmeniz faydalı olacaktır.