Semazen Ekibi İade Politikası

Semazen Ekibi koşulsuz müşteri memnuniyetini tüm hizmetleri için hedeflemektedir. Bu kapsamda, Mevlevi Semazen Grubu vasıtasıyla alınan her hizmet için Semazen Ekibi tarafından memnuniyet garantisi sunulmaktadır.

Semazen Ekibi, 6502 sayılı Tüketici Hakları Kanunu gereğince müşteri odaklı olarak tüm yükümlülüklerini istisnasız olarak yerine getirmektedir. Yürürlükteki mevzuatlar gereği, Semazen ekibi kanalıyla satın alınan tüm hizmetler için iade ve cayma hakkı sabittir.

Yapılan rezervasyon veya satın alma işlemleri, hizmet sunumunun gerçekleşmesinden üç gün öncesine kadar hiçbir şart gösterilmeden iptal edilebilmektedir. Hizmetlerimiz öncesi, esnası veya sonrasında firma kaynaklı tüm problem ve şikayetlerde, sorunlar iyi niyet çerçevesinde çözüme kavuşturulacaktır.semazen ekibi kiralama hizmeti

Müşterilerin, rezervasyon, satın alma ya da iade prosedürü öncesinde bu sözleşmeyi okuması faydalı olacaktır. Semazen Ekibi ile tüm aşamalarda iletişime geçilmesi, sürecin daha sağlıklı işlemesini sağlayacaktır.

Web sitemizden satın alınan mal ve hizmetlere kredi kartı ve taksit kullanılmış ise, ilgili mal ve hizmetin iadesi nakit para ile değil, banka sözleşmesi gereği kredi kartı ve taksitli olarak yapılmaktadır. Nakit, Havale, EFT, Posta Çeki şeklindeki ödemelerde de yine aynı geri ödeme kanalları kullanılacaktır. Tek ödeme yapılmış olmasına karşılık, müşteriye ücret iadesi de tek ödeme şeklinde yapılacaktır.

İade politikası ve alışverişle ilgili çıkacak diğer uyuşmazlıklarda TÜKETİCİ ikamet ettiği İldeki veya İlçedeki Tüketici Hakem Heyetleri, kanunun öngördüğünden daha fazla tutarlar içinse aynı yerdeki Tüketici Mahkemeleri yetkili olacaktır.

Semazen Ekibi ve TÜKETİCİ yukarıdaki metni okuduğunu ve kabul ettiğini teyit etmektedir.