Semazen Ekibi Hakkında

Mevlevi Semazen Grubu HakkındaSemazen Ekibi Hakkında

Semazen Ekibi Hakkında – 2000 Yılında Semazen Ve Sazende Arkadaşlarımız Tarafından İstanbul Fatih’te Kurulan Mevlevi Semazen Grubu Sizlerin Desteği Ve Güveniyle Yoluna Devam Ediyor. Türkiye’nin İlk Ve En Büyük Özel Semazen Grubu Ve İlahi Grubu Olmakla Gurur Duyuyoruz.

Mevlevi Semazen Grubu Ve İlahi Grubumuzun İlk Temelleri İstanbul’da Atılarak Başlayan Serüvenimiz, Zamanla Tüm Yurt Geneline Yayılan Ve Hizmet Vermeye Başlayan Büyük Bir Organizasyona Dönüşmüştür. Türkiye’nin Her Bölgesinde Bulunan Semazen Grubu Ve İlahi Gruplarımızla Mevlevi Semazen Grubu Büyümeye Devam Ediyor.

Semazen Gösteri Organizasyonları

Hz Mevlana’nın Bize Miras Bıraktığı Ve Mevlevi Zikri Olan Mevlevi Ayini Şerifi Tarafımızca Usulüne Uygun Şekilde Yapılmaktadır. Bu Mirası Sizlerle Paylaşmaktan Onur Duyarız. Semazen Gösterileri Ve Tasavvuf Musiki Programlarımız Geniş Kitleler Tarafından İlgiyle İzlenip Beğenilmektedir.

Yıllardır Yurdumuzun Birçok Bölgesinde Ve Birbirinden Önemli Organizasyon Etkinliklerinde; İslami Konser, Dini Konferans, Kutlu Doğum Programları Ve Ramazan Etkinliklerinde Semazenlerimiz Ve İlahi gruplarımız Sahne Aldı. Şebi Aruz Programları Ve Dini Düğün Organizasyonlarında Yine Semazen Ekibi, İlahi Grubu Ve Tasavvuf Grubumuzla Sizlerle Olmaya Devam Ediyoruz.

Semazen Ekibi Hakkındasemazen ile 17 yıl

Semazen Gösterileri Bizleri İlahi Aşka Ve Hz. Mevlana’nın Muhabbetine Götürür. Mevlana Hazretleri Sema Yaparak Hakka Yönelir Ve Ona Olan Muhabbetini Sema Zikriyle Gösterirdi. Günümüz Semazenleri Onun Mirasını Zamanımıza Ulaştırırlar.

Gel, Gel, Ne Olursan Ol Yine Gel, İster Kafir, İster Mecusi, İster Puta Tapan Ol Yine Gel, Bizim Dergahımız, Ümitsizlik Dergahı Değildir, Yüz Kere Tövbeni Bozmuş Olsan da Yine Gel. Hz. Mevlana’nın Yolundan Giden Dostlara Selam Olsun.

Sema Sefa, Cana Şifa, Ruha Gıdadır.