Mevlevi Semazen Grubu Hakkında

Semazen Ekibi Hakkında – 2000 Yılında Semazen Ve Sazende Arkadaşlarımız Tarafından İstanbul Fatih’te Kurulan Mevlevi Semazen Grubu Sizlerin Desteği Ve Güveniyle Yoluna Devam Ediyor. Türkiye’nin İlk Ve En Büyük Özel Semazen Grubu Ve İlahi Grubu Olmakla Gurur Duyuyoruz.

Mevlevi Semazen Grubu Ve İlahi Grubumuzun İlk Temelleri İstanbul’da Atılarak Başlayan Serüvenimiz, Zamanla Tüm Yurt Geneline Yayılan Ve Hizmet Vermeye Başlayan Büyük Bir Organizasyona Dönüşmüştür. Türkiye’nin Her Bölgesinde Bulunan Semazen Grubu Ve İlahi Gruplarımızla Mevlevi Semazen Grubu Büyümeye Devam Ediyor.

Semazen Gösteri Organizasyonları

Hz Mevlana’nın Bize Miras Bıraktığı Ve Mevlevi Zikri Olan Mevlevi Ayini Şerifi Tarafımızca Usulüne Uygun Şekilde Yapılmaktadır. Bu Mirası Sizlerle Paylaşmaktan Onur Duyarız. Semazen Gösterileri Ve Tasavvuf Musiki Programlarımız Geniş Kitleler Tarafından İlgiyle İzlenip Beğenilmektedir.

Yıllardır Yurdumuzun Birçok Bölgesinde Ve Birbirinden Önemli Organizasyon Etkinliklerinde; İslami Konser, Dini Konferans, Kutlu Doğum Programları Ve Ramazan Etkinliklerinde Semazenlerimiz Ve İlahi gruplarımız Sahne Aldı. Şebi Aruz Programları Ve Dini Düğün Organizasyonlarında Yine Semazen Ekibi, İlahi Grubu Ve Tasavvuf Grubumuzla Sizlerle Olmaya Devam Ediyoruz.

Semazen Ekibi Hakkında

Semazen Gösterileri Bizleri İlahi Aşka Ve Hz. Mevlana’nın Muhabbetine Götürür. Mevlana Hazretleri Sema Yaparak Hakka Yönelir Ve Ona Olan Muhabbetini Sema Zikriyle Gösterirdi. Günümüz Semazenleri Onun Mirasını Zamanımıza Ulaştırırlar.

Sema Sefa, Cana Şifa, Ruha Gıdadır.