Giresun Semazen Grubu Gösterisi

Giresun Semazen Grubu Gösterisi

Giresun Semazen Grubu Gösterisi

Giresun Semazen Grubu Gösterisi

Giresun Semazen Grubu Gösterisi – semazen grubu, tasavvuf grubu ve ilahi ekipleri ile mevlana’yı anma programları, Mevlevi ayinleri, ramazan etkinlikleri ve kutlu doğum merasimlerinde sizlere hizmet veriyoruz. siz isteyin biz gelip istediğiniz mekanda programlarımızı yapalım.

Giresun İlahi Grubu Ve Semazen Gösterisi

MEVLEVİ SEMAZEN EKİBİ GÖSTERİLERİ UZMAN VE DENEYİMLİ KADROMUZLA SİZLERE SUNULMAKTADIR. SEMAZEN EKİPLERİ YANINDA İLAHİ GRUPLARI İLE İLAHİ NAĞMELERİ SİZLER İÇİN SESLENDİRİYORUZ. DİNİ DÜĞÜNLER, İSLAMİ ORGANİZASYONLAR, KUTLU DOĞUM PROGRAMLARI, RAMAZAN ETKİNLİKLERİNDE SEMAZEN GÖSTERİLERİNİ SUNMAYA DEVAM EDİYORUZ.

Giresun Semazen Ekibi Gösterisi Kaç Kişiyle Oluyor?

1 KİŞİDEN 30 KİŞİYE KADAR SEMAZEN GRUPLARI İLE ORGANİZASYONLARDA YER ALIYORUZ. YILLARDIR BİNLERCE SALON VE MEKANDA PROGRAMLAR YAPTIK BİZLERİ ÖZELLİKLE TERCİH EDEN MÜŞTERİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.

Giresun Mevlevi Semazen Grubu

Özellikle düğün, nişan, sünnet, mevlit, her türlü firma, okul ve işyeri açılışlarınızda, sizlere bu hizmeti sunmaktayız. Gösteriye başlamadan önce Kuran-ı Kerim tilaveti, ney ve ilahi dinletisinin ardından dualar ediliyor, daha sonra semazen ekibi gösterisini sunarak sizleri eşsiz manevi bir iklime götürüyor. İsteğiniz halinde bayan ilahi grubu ve semazen ekibimizce bu konuda eğitim verilmiş çocuk semazenlerini de özellikle kına geceleri için getirtebilmekteyiz.

giresun semazen kiralama servisi

Giresun İslami Düğünlerinde Semazenlerle Sizlerle

Hem yurt içinde hem de yurt dışında 20 yıla yakın bir zamandır birçok semazen gösterisi organize ederek bu konuda kendisini ispat etmiş ekibimiz, siz değerli halkımıza da Giresun Semazen Ekibi Gösterileri ile ilgili faaliyetleri sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Ramazan ayına özel organizasyon programlarımızın içeriği çok daha renkli gösterilere sahne olmaktadır. Yöre halkı mübarek ayın kendine has ikliminden istifade ederken, ilahi ekibimizde kendilerine özgü davudi sesleriyle ruhlarınızı coşturacak “Gel gör beni aşk neyledi” dizelerini sizlere yaşatacaktır.

Giresun  Semazen Grubunda %100 Memnuniyet

Tüm bu faaliyet ve organizasyonlarımızı planlarken sizlerin memnuniyetini esas aldık. Bu nedenle görüş ve önerileriniz bizim için değerlidir. Fiyatlarımızla ilgili bilgi almak için ofisimizi ziyaret edebilir veya telefonla irtibata geçebilirsiniz. dini düğün yaptırmak istiyorsunuz ancak ilahi grubu ve semazen nereden bulacağım diyorsanız bize ulaşın.

Giresun Semazen Ekibi Ve İlahi Grubu kiralama Hizmeti İçin Arayın. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir