Edirne Semazen Ekibi Kiralama

Edirne Semazen Ekibi Fiyatı

Edirne Semazen Ekibi Kiralama

Edirne Semazen Ekibi Kiralama

Edirne Semazen Ekibi Kiralama – Marmara bölgesinde yapılan tüm programlarda semazenlerimiz ve ilahi gruplarımızla sizlere hizmet veriyoruz. tasavvuf grubu ve hocalarımız yine sizlere hizmet vererek organizasyonlarınıza renk katıyoruz. semazen ekibi kiralama fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Edirne İlahi Grubu Organizasyonu

MEVLEVİ SEMAZEN GRUPLARI ÜLKEMİZİN EN BÜYÜK VE İLK ÖZEL SEMAZEN GRUBUDUR. TÜM TÜRKİYE’DE VE TÜM ŞEHİRLERDE BİNLERCE MEKANDA SEMAZEN GÖSTERİLERİ SUNDUK. ÖZELLİKLE BİZİ TERCİH EDEN DOSTLARA TEŞEKKÜR EDERİZ. SİZDE SEMAZEN EKİBİ KİRALAMAK İSTİYORSANIZ ÇEKİNMEDEN BİZDEN DESTEK ALIN VE REZERVASYON YAPTIRIN.

edirne semazen gösterisi kaç para

Edirne Semazen Ekipleri Kaç Kişiden oluşuyor?

Ramazan geceleri ne güzeldir. İç huzuru esintileri ve mutluluk ile dolu bu gecelerde eskiden beri yapılan gece aktiviteleri ile insanlarımız sürekli olarak manevi bir atmosferin içerisinde sürüklenip dururlar. Bu atmosfer sayesinde herkes doya doya huzurlu bir Ramazan ayı geçirmenin keyfini çıkarır. Semazen Gösterisi, bu gecelerde bizleri kendimizden geçiren önemli gösterilerden biri, belki de en birincisidir.

Edirne Semazen Fiyatımız %20 İndirimli

Sema olarak bilinen ve dönerek yapılan bu ritüeli yapan kişilere semazen denmektedir. Semazenlik uzun eğitimlerden sonra kazanılan ciddi bir meslektir. Zira bu denli önemli bir kültürü, eğitimsiz biri hakkını vererek kesinlikle yapamayacaktır. Uzun yıllar eğitim alan semazenler, bu çabalarının sonunda bir semazen olabilmektedirler.

Semazenler, daha sonrasında da eğitim süreçlerine devam etmeli hem fiziksel açıdan hem de manevi açıdan sürekli olarak iyi bir durumda bulunmalıdırlar.

Edirne Semazen Ekibi Kiralama Servisimizi Arayabilirsiniz. 0532 692 98 48

One Reply to “Edirne Semazen Ekibi Kiralama”

  1. 2018 yilinda, IBB Florya sosyal tesislerinde Acik Havada Dügün planlamaktayiz (650 kisi)19.00-23.00 arasi olacaktir. Bu konuda, bize herhangi bir teklif verebilme imkaniniz varmi? Semazen grubu dahil, detayli bilgilerinizi bekliyorum. Saygi ve muhabbetler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir