Düzce Semazen Grubu Kiralama

Düzce Semazen Grubu Kiralama

Düzce Semazen Ekibi Kiralama

Düzce Semazen Grubu Kiralama Yapmak Ve Avantajlı Fiyatlarımızı mutlaka Öğrenin. ilahi grubu kiralama, tasavvuf grubu programları ve semazen ekibi Programları ile düzce ve çevre şehirlerde binlerce programa imza attık. bizleri yıllardır gönül rahatlığı ile tercih eden müşterilerimize teşekkür ederiz. Mevlana hazretlerinin bizlere miras bıraktığı sema gösterisini özel günlerinizde kalplerinize nakşediyoruz.

düzce semazenleri ne kadar

Düzce İlahi Grubu Kiralama Ücretleri

SEMAZEN GRUBU ORGANİZASYONU DÜZCE’NİN TÜM İLÇELERİNDE DÜĞÜN SALONLARINDA İSTEDİĞİNİZ SAYIDA SEMAZEN GÖNDEREBİLİYORUZ. SEMAZENLERİMİZİN SEMA ETKİNLİĞİNİ MUTLAKA İZLEYİN VE İZLETTİRİN. 1 KİŞİDEN 50 KİŞİYE KADAR SEMAZENLERİMİZLE HİZMET VERİYORUZ. ORGANİZASYONLARDA KUSURSUZ HİZMET ANLAYIŞI SİZLERİ BEKLİYOR.

Düzce Semazen Gösterilerini %100 Beğeneceksiniz.

Semazen Ekipleri ve Tasavvuf Grubu Kiralama Hizmeti ile İslami düğünlerde sahne alıyoruz. semazenler Mevlevihanelerde yetişmiş uzman kişilerdir. ilahi grubu müzisyenleri konservatuvar mezunu olup profesyonel insanlardır. 100 kişilik semazen ekibi ve ilahi grubu kadrosu sizleri bekliyor. Düzce ve çevre şehirlerde yapacağınız organizasyonlar için Hilal Organizasyon şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Düzce Dini Düğün Organizasyonunda Neler Var?

  1. Düğün Açılış Konuşması
  2. Hocanın Kuran Okuması
  3. Hocamızın Dua Etmesi
  4. Düğün İle ilgili Sohbet programı
  5. İlahi Sanatçısının İlahileri Okuması
  6. Piyanist, Neyzen
  7. 3 Kişilik Semazen Grubu Gösterisi
  8. Takı Merasiminin Organize Edilmesi
  9. Düğün Kapanış Konuşması

Düzce Semazen Kiralama ve Tasavvuf Ekibi Kiralamak isterseniz Biz Buradayız. 0532 692 98 48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir