Eskişehir Semazen Grubu Kiralama

Eskişehir Semazen Ekibi Kiralama Ve İlahi Grubu

eskişehir semazen hizmeti

Eskişehir Semazen Grubu Kiralama

Eskişehir Semazen Grubu Kiralama – Semazen ekibi kiralama servisi yanında ilahi grubu ve tasavvuf grubu kiralama servisimizde mevcuttur. ilahili düğünler ve semazenli düğün merasimleri için bizi her zaman arayabilirsiniz. Mevlevi Ayinleri ve Mevlanayı anma programlarında semazenlerimiz sema gösterileri yapmaktadırlar.

Eskişehir İlahi Grubu Kiralama Fiyatı

SEMAZEN GÖSTERİLERİ BİR KİŞİDEN 50 KİŞİYE KADAR MEVLEVİ SEMAZEN EKİBİMİZ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR. İDDİA EDİYORUZ EN İYİ SEMAZEN GÖSTERİLERİNİ SİZLERE YAŞATACAĞIZ.

AYRICA İLAHİ GRUBU VE TASAVVUF EKİBİNDEKİ MÜZİSYENLERİMİZ KONSERVATUVAR MEZUNU OLUP DENEYİMLİ KİŞİLERDİR. ÜLKEMİZİN BİRÇOK BÖLGESİNDE YÜZLERCE PROGRAMA RENK KATTIK BİZİ TERCİH EDEN MÜŞTERİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.

Eskişehir Semazen Ekibi Kiralama Servisi

Zaman içinde halkımızın tasavvufa ilgisinin artması sonucu, organizasyonlarımızı yaparken, semazen ekibimize, tasavvuf müziği, Kuran-ı Kerim tilaveti ve ilahiler de taleplerinize göre eşlik edebilmektedir. Tüm bu planlamalar sizlere huzurlu ve mutlu bir anı bırakmak için yapılmaktadır.

Sizler de nişan, düğün, sünnet, mevlit ve açılışlarınızı, organizasyonunu yaptığımız Eskişehir Semazen Ekibi Kiralama ile yapmak isterseniz, sizlere sunacağımız programları görme fırsatı da elde edeceksiniz. Özellikle alışılmışın dışındaki düğün törenlerinin organizasyonu, sizlere çok güzel anlar yaşatacaktır. Şehrimizin tarihi, turistik yerleriyle, ilçe ve köylerinde de gösterilerimizi siz değerli halkımıza sunmaya hazırız.

Organizasyon fiyatlarımız, erken rezervasyon yapılması halinde daha makul ve uygun olacaktır. Bizimle hangi organizasyon için çalışmak isterseniz arayın görüşelim.  Özel gün ve gecelerinizde, düğün, sünnet, mevlit ve açılış törenlerinizde bulunduğunuz yere göre değerlendirme yapmamız için organizasyon tarihini şimdiden belirlemek ister misiniz? Bütün hazırlıklarımızı sizlerin güveni, mutluluk ve huzuru için yapmaktayız.

ESKİŞEHİR’DE SEMAZEN EKİBİ KİRALAMA FİYATLARI İÇİN BİZİ ARAYIN.

0532 692 98 48

“Eskişehir Semazen Grubu Kiralama” için 2 yanıt

  1. enis yıldırım8 Ocak 2018 12:00Yanıtla

    Selamun aleyküm, düğünümüz 15 Nisan pazar günü saat 20:00 23:00 arası düzce’de olacak sizin ilahi ve semazen grubunuz hakkında bilgi almak istiyorum. Fiyatlarınız ve etkinlikleriniz hakkında bilgi verir misiniz ?

  2. CAFER8 Mart 2018 17:20Yanıtla

    2 semazen 23 haziran 2018
    Sünnet düğünü

Bir yorum bırakın