Ankara Semazen Grubu Kiralama

Ankara Semazen Ekibi Ve İlahi Grubu Kiralama

semazen ekibi ücretleri

Ankara Semazen Grubu Kiralama

Ankara Semazen Grubu Kiralama – Hz. Mevlana’dan Günümüze Kadar Gelen Ve Halkımızın Çok Sevdiği Ve Teveccüh Gösterdiği Semazen Gösterilerini Sizlere Sunmanın Hazzını Yaşıyoruz. Hazreti Mevlana Allah’a Olan Aşkını Ve Muhabbetini Sema Zikrini Yaparak Gösterirdi.

Günümüz Semazenleri Hem Bir İbadet Olan Hemde Halkımızda İzlesin Diye Bir Gösteri Şekli Olan Semazen Gösterileri Yapmaktayız. Sizleri Konya’dan Cihana Yayılan Aşk Deryasına Davet Ediyoruz.

pamuk şekeri

Ankara İlahi Grubu Kiralama

semazen organizasyonları

Fiyatları

Ankara’da Yapacağınız islami organizasyonlara semazenler ve ilahi grupları sizlere en unutulmaz ve hep güzel hatırlanacak programlar yapıyoruz. semazenlerimiz tecrübeli profesyonel kişilerdir. ister bir dini düğün merasiminde ister ramazan etkinliklerinde, ister kutlu doğum etkinliklerinde sizlere yardımcı oluyoruz.

Ankara Semazen Fiyatları İçin Arayın.

“Ne olursan ol yine gel” diyerek bütün dünyaya evrensel bir mesaj vermiş olan Mevlana’dan günümüze kalan Semazen gösterileri, halen birçok etkinlik ve organizasyon esnasında yapılmakta ve izleyenleri kendinden geçirmektedir.

Semazen gösterileri yapıldığı her yere mistik bir hava katmakta böylece günün anlam ve önemini daha da arttırmaktadır. Özellikle dini düğün ve sünnet törenleri, dini organizasyonlar, iş toplantıları ile Ramazan gecelerinin vazgeçilmez gösterileri haline gelmiş olan Semazen gösterileri, firmamız tarafından bu iş için özel eğitim almış usta Semazenler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Semazenlerimiz sürekli olarak bünyemizde bulunan yetenekli ve fedakâr personel vasıtasıyla her türlü aktivite için hazır bulunmaktadırlar. Sizler de Semazen gösterisi yaptırmak için bizi arayabilirsiniz. Bütçeniz doğrultusunda Semazen gösterisi ekipleri planlanabilecektir.

Ankara Semazen grubu Ve İlahi grubu Kiralama Fiyatlarını Öğrenmek İçin Bize ulaşın. 0532 692 98 48

Ankara Semazen Grubu Kiralama” üzerine 2 yorum

  1. Sn Mehmet Dursun

    01 HAZIRAN AKŞAM Ankara SARAY RESTAURENTTA BİR ŞİRKET İFTAR yemeğimi ile alakalı

    3 semazen 3 kişilik de ilahi grup fiyat ve program detayı acılen gondermenızı rıca ederım

    Saygılarımla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir